Paramos skyrimas

Pradžia » Paramos skyrimas
Nuoširdžiai dėkojame visiems už praėjusiais metais skirtą 2 procentų pajamų mokesčio paramą.

Džiugu, kad domitės savo 2 procentų pajamų mokesčio skyrimo galimybėmis ir, suprasdami įstaigos finansines galimybes ir sunkumus, savo apsisprendimu parėmėte mūsų įstaigą. Jūsų skirtas lėšas panaudojome įstaigos saugios ir modernios edukacinės aplinkos kūrimui: koridorių ir alergologinio centro remontui, vaikų drabužinėms, antklodėms pirkti ir kt.

Tikimės, kad pervesdami 1,2 procentų pajamų mokestį į savo vaikų ugdymosi įstaigą, vėl paremsite mus.

Kiekvienais metais galite pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Traukinukas“. Prisijunkite prie VMI EDS sistemos.

Instrukcija:

Jums reikia – naudojantis elektronine bankininkyste:

• Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per elektroninio deklaravimo sistemos svetainę;
  • 1.2proc2Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“;
  • Lango apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną „pildyti formą tiesiogiai portale“;
  • Užpildykite formą įrašę įmonės kodą – 190427558;
  • Adresą – S.Daukanto g. 39, Klaipėda.