Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

Pradžia » Naujienos
Spausdinti
PrintFriendly and PDF

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

2020-07-15 72 lt-baner

LT72 – Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetainė – skirta pasiruošti ekstremaliosioms situacijoms. Čia galite sužinoti, kaip pasirengti nelaimei, kaip elgtis jai įvykus, kaip gauti reikiamą informaciją ekstremaliosios situacijos metu ir kt.


Priėmimas į darželį

2020-05-19 horse

Nuo gegužės 18 iki 29 d. bus formuojamos ir sudaromos naujos grupės bei priskiriami vaikai, kurie pradės lankyti įstaigą nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. Šiuo metu Sistema bus uždaryta Vaikui patekus į įstaigą, tėveliai gaus el. paštu informaciją. Šiuo karantino laikotarpiu, siekiant išvengti žmogiškojo kontakto, ne vėliau kaip per 10 dienų nuo šio pranešimo, prašome Prašymus patvirtinančius vaiko lankymą, o taip pat patvirtinančius su vaiko priėmimu susijusius dokumentus, siųsti elektroniniu paštu  info@darzelistraukinukas.lt: gimimo liudijimo kopiją; Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos ar gydytojo specialisto vaiko sveikatos būklės įvertinimo pažymą (jei vaikas turi specialiųjų ugdymo poreikių); pagal poreikį dokumentus (jų kopijas), patvirtinančius priėmimo prioritetą. Jeigu tėvai per nustatytą 10 kalendorinių dienų terminą nepatvirtina savo sutikimų ugdyti vaiką priskirtoje Įstaigoje arba nepateikia reikiamų dokumentų (kopijų), Įstaigos darbuotojas-administratorius įspėja tėvus telefonu ar elektroniniu laišku dėl vaiko išregistravimo iš Sistemos. Įstaigos darbuotojas-administratorius po 3 kalendorinių dienų nuo pateikto įspėjimo, Sistemoje pažymi vaiko neatvykimą ir išregistruoja vaiką iš Sistemos. Tėvai, atsisakantys jų vaikui priskirtos Įstaigos, ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų nuo pranešimų apie priskyrimą gavimo privalo informuoti Įstaigą asmeniškai, telefonu, elektroniniu ar registruotu laišku.


Paramos skyrimas

2020-05-15 1.2proc

Nuoširdžiai dėkojame visiems už praėjusiais metais skirtą 2 procentų pajamų mokesčio paramą. Džiugu, kad domitės savo 2 procentų pajamų mokesčio skyrimo galimybėmis ir, suprasdami įstaigos finansines galimybes ir sunkumus, savo apsisprendimu parėmėte mūsų įstaigą. Jūsų skirtas lėšas panaudojome įstaigos saugios ir modernios edukacinės aplinkos kūrimui: koridorių ir alergologinio centro remontui, vaikų drabužinėms, antklodėms pirkti ir kt. Tikimės, kad pervesdami 1,2 procentų pajamų mokestį į savo vaikų ugdymosi įstaigą, vėl paremsite mus. Kiekvienais metais galite pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Traukinukas“. Prisijunkite prie VMI EDS sistemos. Instrukcija: Jums reikia – naudojantis elektronine bankininkyste: Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per elektroninio deklaravimo sistemos svetainę; Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“; Lango apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną „pildyti formą tiesiogiai portale“; Užpildykite formą įrašę įmonės kodą – 190427558; Adresą – S.Daukanto g. 39, Klaipėda.


Svarbu

2020-05-13 svarbu

Sprendimas dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo. Plačiau skaitykite…


Informacija

2020-04-16 information

Dėl švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbo vasaros mėnesiais 2020 metais. Plačiau skaitykite…Karantino metu „Tėvų linija“ veikia įprastai

2020-03-18 tėvų-linija-logo

„Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val. Daugiau informacijos rasite čia…Stabdome ugdymo procesą dėl Korona viruso

2020-03-12 korona

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija  rekomenduojama rytoj, tai yra kovo 13 (penktadienį), nevesti vaikų į įstaigas. Nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. ikimokyklinių įstaigų veikla stabdoma.


Kaip sumažinti pavojų užsikrėsti koronavirusais

2020-03-02 įtariant

Atsižvelgdami į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Norint pateikti informaciją apie save, reikia kreiptis į NVSC šiais būdais: tel. nr. 8 5 2124098 el. paštu info@nvsc.lt arba  užpildant formą  http://nvsc.lrv.lt/covid-19 Jeigu šiemet lankėtės Kinijoje ar Šiaurės Italijoje ir grįžę pajutote simptomus, panašius į gripo, kreipkitės į bendrąjį pagalbos centrą tel. 112. Kilus klausimų dėl naujojo koronaviruso galima skambinti NVSC visą parą: +370 618 79984, +370 616 94562 Daugiau informacijos https://nvsc.lrv.lt/ ir http://sam.lrv.lt/ tinklapiuose.


Senesni įrašai