,,Judriausio darželio” konkursas

Pradžia » Naujienos

,,Judriausio darželio” konkursas

2022-06-16 IMG_2519

Nuo vasario iki gegužės pabaigos dalyvavome ,,Judriausio darželio“ konkurse. Birželio 16 d. su ,,Kačiukų“ grupės ugdytiniais dalyvavome šio konkurso apdovanojimų šventėje, kuri vyko ,,Versmės“ progimnazijoje. Čia mus pasitiko du kiškiai: Rudis ir Rozalinda, su jais kartu mankštinomės, žaidėme ir šventės pabaigoje gavome padėkos raštą. Vaikams renginys patiko, o labiausiai įsiminė kelionė miesto autobusu 😊. Dėkojame tėveliams, kurie siuntė mums nueitus kilometrus 😊. Mes mėgstame judėti😊. Judėjimas – sveikata 😊.

Lik sveikas, darželi

2022-05-29 IMG_2063

Gegužės 26 ir 27 dienomis išlydėjome į mokyklą ,,Saulės spindulėlių” ir ,,Žvaigždučių” grupių ugdytinius. Smagu buvo matyti užaugusius mūsų vaikus, laimingus jų tėvelius, rūpestingas, kaip visada, mokytojas… Kaip nebūtų gaila, bet mūsų mylimi vaikai jau palieka darželį…. Sėkmingo Jums kelio.

Klaipėda – mes tavo ateitis

2022-05-19 IMG_1822 - Kopija

Gegužės 19 d. dalyvavome Klaipėdos miesto ikimokyklinių įstaigų renginyje ,,Klaipėda – mes tavo ateitis”, skirtame Klaipėdos 770 metų paminėti. 13-koje miesto vietų buvo filmuojami vaikai iš visų Klaipėdos lopšelių-darželių. Dalyvavo mūsų ugdytiniai iš abiejų skyrių ,,Traukinuko“ ir ,,Boružėlės“. Labai laukiame filmuko skirto mylimo miesto gimtadieniui :).

Mokomės lietuvių kalbos

2022-05-16 IMG_1730

,,Saulės spindulėlių“ vaikai visus metus mokėsi lietuvių kalbos, todėl gegužės 16 dieną vaikai kartu su mokytoja Angele pakvietė tėvelius pažiūrėti, kaip jie mokėsi ir kiek moka kalbėti lietuviškai. Mokytojos Angelės dėka ugdytiniai jau geba suprasti lietuviškai.

Mamyte, tu mano saulytė

2022-05-09 IMG_1344

Mama – svarbiausias žmogus kiekvieno vaiko gyvenime. Gegužės 2-9 dienomis ,,Aitvarėlių“,  ,,Žvaigždučių“, „Bitučių“, „Kačiukų“ ir „Drugelių“  grupių auklėtiniai sukvietė mamas, močiutes į joms skirtą šventę. Buvo smagu po 2 metų pertraukos darželyje pajusti mamų palaikymą, išvysti šypseną ar išspaustą džiaugsmo ašarėlę… Ach tos mamos, mamytės, jos visada myli ir palaiko. Visada laukiame jūsų, mielos mamos.

Talka ,,Traukinuko” kieme

2022-05-09 IMG_1447

Gegužės 6 dieną darželio kieme virė darbas. Mamos ir tėveliai atskubėjo į pagalbą, tvarkė darželio teritoriją: padėjo suvežti žemes, jas išlygino, sėjo žolę, tvarkė gėlynus. Iš visos širdies sakome didelį ačiū iš ,,Paukščiukų“ grupės Vadimo mamai , iš ,,Gintarėlių“ grupės Nikos tėčiui, iš ,,Kiškučių“ grupės Taljanos ir Marko I. Mamytėms, Aleksandro (,,Kiškučių“ gr.) ir Majos (,,Saulės spindulėlių“ gr.) tėčiui, sesučių Arinos (,,Gintarėlių“ gr.) ir Sofijos (,,Paukščiukų“ gr.) tėčiui, Nojaus (,,Bitučių“ gr.) ir Lėjos (,,Kačiukų“ gr.) tėčiui. Darželis nuo mūsų bendro darbo bus gražesnis ir jaukesnis :).

Edukacinis užsiėmimas ,,Mano marga planeta”

2022-05-03 20220503_110031

Gegužės 2 dieną mokytoja Dalia pakvietė ,,Kačiukų“ ir „Saulės spindulėlių“ ugdytinius į ekologinę laboratoriją, kurioje vaikų laukė Ekologijos profesorius. Čia vaikai aiškinosi, kokie faktoriai, žmonių veiksmai kenkia planetai, o kokie padeda. Vaikai daug sužinojo apie ekologiją, žaidė žaismingus edukacinius žaidimus. Pažadėjo saugoti ir globoti mūsų gimtąją planetą 😊.

1.2% parama

2022-04-29 1.2proc

Nuoširdžiai dėkojame visiems už praėjusiais metais skirtą 1,2 procentų pajamų mokesčio paramą. Džiugu, kad domitės savo 1,2 procentų pajamų mokesčio skyrimo galimybėmis ir, suprasdami įstaigos finansines galimybes ir sunkumus, savo apsisprendimu parėmėte mūsų įstaigą. Norime atnaujinti lauko vaikų žaidimų aikšteles, įsigyjant naujų žaidimų įrenginių. Tikimės, kad pervesdami 1,2 procentų pajamų mokestį į savo vaikų ugdymosi įstaigą, vėl paremsite mus. Kiekvienais metais galite pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Traukinukas“. Prisijunkite prie VMI EDS sistemos. Jums reikia – naudojantis elektronine bankininkyste:   1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS). 2. Pasirinkite savo banko prisijungimą. 3. VMĮ. 4. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite ,,Deklaravimas”, tada kairiajame vertikaliame meniu – ,,Pildyti formą”. 5. Pasirinkite ,,Prašymas skirti paramą”. 6. Paspauskite ant gaublio ,,Pildyti formą vedlio principu“. Formoje užpildykite Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190427558 Paspauskite ant nuorodos-KLAIPĖDOS L-D TRAUKINUKAS Tęsti Mokesčio dalies paskirtis – KLAIPĖDOS L-D TRAUKINUKAS Pasirinkite-Mokesčio dalies dydis – iki 1,2 Mokestinis laikotarpis – 2021 Išsaugoti Patvirtinti Formuoti prašymą Pateikti

Sportuojame su Ąžuolyte

2022-04-29 IMG_1163

Balandžio 29 dieną darželio kieme vyko Lietuvos Mažųjų žaidynių festivalis, kuriame vaikai laaabai džiugiai ir linksmai sportavo su Ąžuolu, tiksliau su Ąžuolyte 😊. Šventės [radžioje visos grupės smagiai prisistatė ir išbėgiojo po iš anksto parengtas stoteles, kuriose laukė laputaitė, vilkas, vikšrelis ir kiti ąžuolyno gyventojai. Smagiai vaikai pasportavę rinkosi į pagrindinę žaidynių aikštę, kurioje visi buvo apdovanoti Ąžuolytės dovanomis 😊. Ypatingai dėkojame mokytojoms Sonatai ir Zitai, suorganizavusioms  šią sporto šventę. Ir labai nuoširdžiai dėkojame Adomo mamai iš „Žvaigždučių“ grupės, kuri pasiuvo ir padovanojo  Ąžuolytės kostiumą😊 😊 😊. Tai pat dėkojame visoms mokytojoms, auklėtojų padėjėjoms, kurios taip aktyviai ruošėsi šiam festivaliui 😊. Mums ir vėl pavyko kartu nuveikti kažką gražaus 😊.

Atvira veikla ,,Vanduo-gyvybės šaltinis”

2022-04-28 IMG_0861

Balandžio 27 dieną mokytoja Zhanna ,,Paukščiukų” grupėje vedė atvirą veiklą ,,Vanduo – gyvybės šaltinis”. Vaikams buvo labai įdomu atlikti eksperimentus su vandeniu, o labiausiai vaikai patyrė daug teigiamų emocijų.

Senesni įrašai