Žvaigždutės

Pradžia » Vaikų grupės » Žvaigždutės
Spausdinti
PrintFriendly and PDF
z_002_zvaigzdut_22
 

Milijonai žvaigždučių mirga danguje, o dvidešimt mielų žvaigždučių žiba mūsų grupėje. Mylime ir globojame visus, visus. Stengiamės, kad mūsų mažosios žvaigždutės atsiskleistų ir spindėtų visais gabumais – pažintų save ir kitus, pieštų pasaulį įvairiausiomis spalvomis, dainuotų skambiausias daineles, šoktų, vaidintų ir linksmai, kūrybiškai žaistų įdomiausius žaidimus. Kad mažosios žvaigždutės ryškiai spindėtų užaugusios, rūpinamės jų sveikatinimu – puoselėjame sveikos gyvensenos įgūdžius ir nuostatas kasdieninėje veikloje. Įpročiu tampa kasdieninis dantukų valymas, rankučių plovimas dainuojant daineles, linksmosios mankštelės, sveikuoliškos arbatėlės.

Žibėti ir spindėti norime visur ir visada! Nors esame dar tik mažutės žvaigždutės, bet mielai dalyvaujame piešinių konkursuose respublikoje, parodose, pramogose, vakaronėse ir visur kur tik spėjame.
Esame draugiški ne tik vieni kitiems grupėje, bet maloniai bendradarbiaujame ir bendraujame su kitų grupių vaikučiais, tėveliais, bendruomene.

Mažosios žvaigždutės labiausiai mėgsta žaisti, todėl visų gyvenimo gudrybių, įdomybių semiamės per vaikučiams priimtiniausią veiklą – ŽAIDIMĄ. Leiskime vaikučiams laisvai, žaismingai, sveikai augti ir jie mums suspindės ryškiausiomis žvaigždėmis.

Grupės Nr. 9
Kalbos lietuvių
Vaikų amžius nuo 5 iki 6 m.
Grupėje dirba