Žvaigždutės

Pradžia » Vaikų grupės » Žvaigždutės
Milijonai žvaigždžių mirga danguje, o dvidešimt dvi mielos žvaigždutės žiba mūsų grupėje. Mylime ir globojame visus, visus. Stengiamės, kad mūsų žvaigždutės atsiskleistų ir spindėtų visais savo gebėjimais – pažintų save ir kitus, pieštų pasaulį įvairiausiomis spalvomis, dainuotų skambiausias dainas, šoktų, vaidintų, mokytųsi ir linksmai, kūrybiškai žaistų įdomiausius žaidimus. Kad vaikai ryškiai spindėtų užaugę, rūpinamės jų sveikatinimu – puoselėjame sveikos gyvensenos įgūdžius kasdieninėje veikloje. Įpročiu tampa  dantukų priežiūra, rankų plovimas dainuojant daineles, linksmosios mankštelės, sveikuoliškos arbatėlės per vaikų gimtadienius.

Žibėti ir spindėti norime visur ir visada! Jau esame priešmokyklinio amžiaus žvaigždutės, todėl aktyviai dalyvaujame respublikinuose konkursuose, projektuose, miesto parodose, pramogose, vakaronėse ir visur kur tik spėjame.

Esame draugiški vieni kitiems grupėje, nes draugaujame su nuostabiais draugais, kurie lavina mūsų emocinį intelektą – tai jausmingieji Kimočiai ir išmintingasis Zipis. Pasiruošti mokyklai padeda nauji grupės draugai – kiškis OPA ir vėžliukas PA.

Žvaigždučių grupės priešmokyklinukai labiausiai mėgsta žaisti, todėl visų gyvenimo gudrybių, įdomybių semiamės per vaikučiams priimtiniausią veiklą – ŽAIDIMĄ. Leiskime vaikučiams laisvai, žaismingai, sveikai augti ir jie mums suspindės ryškiausiomis žvaigždėmis.

Kalbos lietuvių