Paukščiukai

Pradžia » Vaikų grupės » Paukščiukai
Kas mes esame?

Mes grupė “Paukščiukai” – tai mišraus amžiaus, 3-5 metų vaikų grupė.

Kokie mūsų prioritetai?

Grupėje sukurta saugi, žaisminga, dinamiška, atitinkanti kiekvieno vaiko interesus, poreikius bei galimybes aplinka. Aplinka, ugdymo priemonės, žaislai skatina vaikus žaisti, tyrinėti, eksperimentuoti. Kiekvienas vaikas gerbiamas, išklausomas ir skatinamas aktyviai veiklai. Didžiausią dėmesį skiriame etnokultūrai, kuri neatskiriama nuo folkloro. Neišsemiamas mokytojų ir vaikų kūrybos šaltinis – rusų liaudies pasakos, smulkioji liaudies tautosaka, dainelės, žaidimai. Vaiko saviraiška skatinama vaidinant, improvizuojant, pamėgdžiojant, mokantis išreikšti jausmus juos pažinti ir tyrinėti. Dirbant su vaikais pastebėjom, kad vaikas kuris gerai kalba – gali realizuoti save bei kurioje veikloje.

Kodėl mes?

Mes manom, kad darbas su vaikais yra labai atsakingas ir kiekvienas vaikas yra individualus, todėl savo darbe stengiamės atsižvelgti į kiekvieno vaiko įgimtas galimybes, sukurti saugią aplinką, nuolat domėtis naujovėmis ir jas taikyti darbo metu.

Kalbos rusų