Gintarėliai

Pradžia » Vaikų grupės » Gintarėliai
Esame maži Gintarėliai, ką tik peržengę darželio slenkstį.

Labai mėgstame eksperimentuoti, tai mūsų viena iš pagrindinių ugdymo krypčių. Ugdytiniai susipažįsta su pasauliu eksperimentuodami, žaisdami su vandeniu, oru ir smėliu. Vaikai virsta mažais tyrinėtojais, stebinčiais, kaip galima pagauti orą, kaip ant vandens žydi popierinės gėlės, kaip krentantis smėlis pasuka malūno sparnus. Mažieji tampa šių nuostabių transformacijų dalyviais. Kiekvienas vaikas yra unikalus ir mes stengsimės atskleisti jo sugebėjimus.

Taip pat laviname smulkiąją motoriką, naudodami skirtingo dydžio konstruktorius, mozaikas, žaidimus su raišteliais. Laviname vaikų atmintį mokydamiesi dainelių, eilėraštukų, o kūrybiškumą – per meną. Grupės vaikai dalyvauja įvairiose parodose, konkursuose.

Glaudžiai bendraujame su tėvais, stengiames kuo daugiau sužinoti apie vaiką, patariame ir namuose laikytis dienos ritmo, kad jis sutaptų su dienos ritmu grupėje. Visos dienos bėgyje mažyliams padedame išmokti savarankiškai apsirengti, valgyti bei ugdome higienos įgūdžius.

Kalbos rusų