Bitutės

Pradžia » Vaikų grupės » Bitutės
„Bitučių“ grupėje gyvena pačios mažiausios ir garsiausiai dūzgiančios „bitutės“ darželyje. Grupės simbolis – dryžuota suknele ir batais pasipuošusi, medžiaginė rankų darbo bitė, kuri kas rytą atskrenda pasisveikinti su pačiais mažiausiais.

Ko mažieji piliečiai mokosi „Bitučių“ grupėje?

Ogi žaisti! Nes būtent žaidimo dėka vaikai mokosi būtiniausių socialinių įgūdžių, ugdo savo asmenines savybes, įgauna akademinių žinių. Žaidimas – tai naujo, nepažinto ir paslaptingo pasaulio pažinimo būdas, tai kūrybinis procesas, laisva ir savanoriška vaiko veikla, kurios metu ugdoma kalba, vaizduotė, motorika, įsisąmoninamos taisyklės, vertybės ir elgesio normos.
Tik gausia žaidimų patirtimi galime tinkamai parengti vaiką tolesnei kūrybinei veiklai mokykloje ir gyvenime… Tai mūsų „Bitučių“ žaidimų metai!

Kalbos lietuvių