Aitvarėliai

Pradžia » Vaikų grupės » Aitvarėliai
Esame Aitvarėliai aukštai skraidantys danguje. Lietuvių liaudies išmintis sako, kad Aitvarai neša turtą, o mūsų pagrindinis turtas- vaikai, jų žinios, pasiekimai 😊.

Grupėje „Aitvarėliai“ vaikai ugdomi pagal žingsnelius. Norime, kad užaugę vaikai būtų sveiki, fiziškai aktyvūs, kūrybingi, meniški, gebėtų gerbti save ir kitus, būtų mandagūs, paslaugūs, gebėtų spręsti problemas.

Pagrindinė ugdymo kryptis – ekologinis ugdymas. Kartu su vaikais rūšiuojame antrines žaliavas, iš jų gaminame priemones ir žaislus. Aiškinamės, kodėl reikia rūšiuoti, kaip rūšiavimas padeda gamtai. Kartu su vaikais ir tėveliais dalyvaujame įvairiuose tarptautiniuose, respublikiniuose, miesto ir darželio  projektuose.

Grupės ugdytiniai mėgsta piešti, lipdyti, aplikuoti, vaidinti pasakas. Piešdami vaikai ypatingai lavina vaizduotę, puikiai kompensuoja bendravimo stygių, stiprina socialinę kompetenciją. Piešdami vaikai mokosi jausti ir suprasti vieni kitus, mokosi bendrauti ir bendradarbiauti: dalijasi  popieriaus lapu, pieštukais, dažais. Vaidyboje dažnai naudojami personažai, pačių pagaminti iš antrinių žaliavų. Vaikai mielai žaidžia vaidybinius žaidimus, konstruoja, mokosi saugaus eismo, laikosi kartu su mokytojomis sukurtų grupės taisyklių.

Be jokios abejonės nepamirštame, kad pagrindinė vaikų veikla ikimokykliniame amžiuje- žaidimas, todėl daug žaidžiame grupėje ir lauke. Didelį dėmesį skiriame fiziniam aktyvumui ir sveikatai.

Kalbos lietuvių