Tapome Lean vadybos principus taikančių mokyklų tinklo nariais

Pradžia » Tapome Lean vadybos principus taikančių mokyklų tinklo nariais
Spausdinti
PrintFriendly and PDF
Skubame pasidžiaugti, kad birželio 18 dieną pasirašėme sutartį su Kretingos rajono ugdymo įstaigomis (Kretingos mokykla-darželis „Žibutė”, Kretingos lopšelis-darželis „Pasaka”, Kretingos Simono Daukanto progimnazija, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija) ir tapome LEAN vadybos principus taikančių mokyklų tinklo nariais. Taip pat dalyvavome Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė” organizuotoje metodinėje dienoje „Procesų tobulinimas mokykloje: vakar, šiandien, rytoj“. Renginio metu minėtos įvairios Kretingos ugdymo įstaigos pristatė savo gerąją darbo patirtį kaip jiems sekasi tobulinti procesus mokykloje. Smagu pasidžiaugti kolegų kokybės tobulinimo pasiekimais. Tikimės gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo.