Judumo savaitė

Pradžia » Judumo savaitė
Spausdinti
PrintFriendly and PDF

Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Traukinukas“  tęsia prasmingą tradiciją ir vėl jungiasi prie judumo savaitės .

2023 m. iniciatyvos tema: ,,Taupykime energijos išteklius‘‘. Šią savaitę   raginsime savo darbuotojus ir tėvelius taupyti energijos išteklius, daugiau judėti, esant galimybei, kuriam laikui iškeisti automobilį į aplinkai draugiškesnį keliavimo būdą.

2023 m. rugsėjo 20 d. 11.15 val. organizuojama sportinė pramoga Klaipėdos Skulptūrų parke  ,,Parko takeliu bėgu su draugu“. Kurioje dalyvaus abiejų skyrių priešmokyklinio amžiaus vaikai, mokytojos, auklėtojų padėjėjos ir kiti darbuotojai.

2023 m. rugsėjo 22 d. paskelbsime ,,Diena be automobilio“, kurią paprašysime į įstaigą atvykti ir vaikus atvesti pėsčiomis, dviračiu ar kitokia transporto priemone.