1.2% parama

Pradžia » 1.2% parama
Nuoširdžiai dėkojame visiems už praėjusiais metais skirtą 1,2 procentų pajamų mokesčio paramą. Džiugu, kad domitės savo 1,2 procentų pajamų mokesčio skyrimo galimybėmis ir, suprasdami įstaigos finansines galimybes ir sunkumus, savo apsisprendimu parėmėte mūsų įstaigą. Norime atnaujinti lauko vaikų žaidimų aikšteles, įsigyjant naujų žaidimų įrenginių. Tikimės, kad pervesdami 1,2 procentų pajamų mokestį į savo vaikų ugdymosi įstaigą, vėl paremsite mus.

Kiekvienais metais galite pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Traukinukas“. Prisijunkite prie VMI EDS sistemos.

Jums reikia – naudojantis elektronine bankininkyste:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2. Pasirinkite savo banko prisijungimą.
3. VMĮ.
4. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite ,,Deklaravimas”, tada kairiajame vertikaliame meniu – ,,Pildyti formą”.
5. Pasirinkite ,,Prašymas skirti paramą”.
6. Paspauskite ant gaublio ,,Pildyti formą vedlio principu“.
Formoje užpildykite
Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190427558