Akcija ,,Širdelės mūsų mažos, bet meilės telpa daug”

Pradžia » Akcija ,,Širdelės mūsų mažos, bet meilės telpa daug”
Spausdinti
PrintFriendly and PDF

Žvaigždučių” ir ,,Drugelių” grupės su mokytojomis Inga ir Sonata dalyvavo akcijoje ,,Širdelės mūsų mažos, bet meilės telpa daug” bei aplankė vaikų lopšelį darželį “Svirpliukas”, kur paliko dovanas beglobiams gyvūnams.
Mokytoja Inga pasidalino įspūdžiais:
– Labai apsidžiaugėme, kad “Pelėdžiukų” grupė ” Svirpliuke” mus maloniai pakvietė pasisvečiuoti, kartu apžiūrėti kiek ir kokių jie vaišių pririnko gyvūnams, kartu su mumis pažaidė ir pavaišino mus obuoliukais. Buvo labai smagu. O aš noriu pasidžiaugti, kad mūsų neabejingi beglobiams gyvūnėliams tėveliai aktyviai rinko taip reikalingą jiems maistelį bei kitus reikmenis, bei pakalbėjo su savo atžalėlėmis, kaip svarbu turėti draugą, mylimą ir mylinčią šeimą ir rūpintis vieni kitais, nes už meilę ir rūpestį atsidėkojama meile ir švelnumu. Na, o į savo darželį grįžome smagiai vieni kitus pavėžėdami karutyje “.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie akcijos .