Vaikų gynimo diena

Pradžia » Vaikų gynimo diena
Spausdinti
PrintFriendly and PDF
Vaikų gynimo dienai mieste ir darželyje vyko daug renginių, kuriuose mūsų mažieji šauniai sudalyvavo 🙂 Pirmiausia, vaikai susirinko į spektakliuko ,,Obuolių maišas” premjerą, kurį vaikams vaidino mūsų darželio šaunios auklėtojos ir auklėtojų padėjėjos 🙂. Vaidinimas vaikams labai patiko :).  Po spektakliuko kiekviena grupė atliko jiems skirtas užduotis, o apsilankęs Kiškis su draugais, atnešė vaikams dovanų…. ir pakvietė visus mažuosius į lauką pūsti burbulų 🙂
Buvo labai smagu, tiek mažiems, tiek dideliems, o apniukęs oras nesugadino šventinės nuotaikos.Mūsų auklėtiniai taip pat dalyvavo ikimokyklinių įstaigų eisenoje, skirtoje Vaikų gynimo dienai, o ,,Paukščiukų” grupės komanda l/d ,,Svirpliukas” rungtyniavo estafetėse.