2% parama

Pradžia » Veiklos sritys » 2% parama
Nuoširdžiai dėkojame visiems už praėjusiais metais skirtą 2 procentų pajamų mokesčio paramą. Džiugu, kad domitės savo 2 procentų pajamų mokesčio skyrimo galimybėmis ir, suprasdami įstaigos finansines galimybes ir sunkumus, savo apsisprendimu parėmėte mūsų įstaigą. Jūsų skirtas lėšas panaudojome įstaigos saugios ir modernios edukacinės aplinkos kūrimui: koridorių ir alergologinio centro remontui, vaikų drabužinėms, antklodėms pirkti ir kt. Tikimės, kad pervesdami 2 procentų pajamų mokestį į savo vaikų ugdymosi įstaigą, vėl paremsite mus.

Kiekvienais metais iki gegužės 1 d. galite pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2%) būtų pervesta Klaipėdos lipšeliui-darželiui „Traukinukas“. Prisijunkite prie VMI EDS sistemos. Instrukcija žemiau: