Bitutės

Pradžia » Vaikų grupės » Bitutės
L_072_3gr_13vnt

Didžiausią dėmesį skiriame vaikų adaptacijos periodui, sudarydamos palankesnes sąlygas vaikams greičiau ir lengviau priprasti prie lopšelio-darželio gyvenimo ritmo. Glaudžiai bendraujame su vaikų tėveliais, palaikome pastovius artimus kontaktus su jais. Grupėje ugdomi vaikai nuo 2 iki 3 metukų. Mūsų vaikų gabumai dar tik formuojasi, todėl mes skiriame didelį dėmesį savarankiškumo įgūdžių formavimui. Padedame vaikams atskirti savo rankšluosčius ir naktipuodžius, kartu su tėveliais atpratiname nuo sauskelnių, raginame vaikus savarankiškai plauti rankas su muilu, valgio metu atkreipiame dėmesį į laikyseną, kaip ir kurioje rankoje laikomas šaukštas ir t.t.

Didelį dėmesį skiriame vaikų smulkiosios motorikos formavimui ir vystymui (per žaidimus su konstruktoriais įvairių dydžių, mozaika, pravedame muzikinius žaidimus su barškučiais, vasaros metu žaidžiame su smėliu). Taip pat didelis dėmėsis skiriamas meninei kompetencijai (ugdome vaikų gebėjimą teisingai naudotis meninėmis priemonėmis, laviname jų kūrybiškumą, dalyvaujame konkursuose).

Grupės Nr. 3
Kalbos lietuvių
Vaikų amžius nuo 2 iki 3 m.
Grupėje dirba