Aitvarėliai

Pradžia » Vaikų grupės » Aitvarėliai
L_233_8gr_16vnt

Grupėje dirbame  atsižvelgiant ir siekiant ugdyti pagrindines vaikų ugdymo kompetencijas: sveikatingumą, meniškumą, komunikavimą. Pagrindinė ugdymo kryptis – ekologinis ugdymas. Kartu su vaikais rūšiuojame antrines žaliavas, mokomės pagrindinių rūšiavimo principų. Aiškinamės, kodėl reikia rūšiuoti, kaip rūšiavimas padeda gamtai. Kartu su vaikais ir tėveliais tvarkome gamtą, dalyvaujame įvairiuose respublikiniuose gamtosaugos projektuose.

Grupės ugdytiniai labai žingeidūs, mėgsta piešti, lipdyti, inscenizuoti įvairias scenas.Vaikai mielai laikosi kartu su auklėtojomis sukurtų grupės taisyklių. Tačiau nepamirštame, kad pagrindinė vaikų veikla ikimokykliniame amžiuje ŽAIDIMAS, todėl daug žaidžiame grupėje ir lauke.

Grupės Nr. 8
Kalbos lietuvių
Vaikų amžius nuo 4 iki 5 m.
Grupėje dirba