,,Dalyvavimas metodinėje dienoje ,,Meistriškumo pamokos (2 dalis). Projektas – efektyvus vaikų ugdymo metodas“

Pradžia » Naujienos

2024-04-18 1

2024 m. balandžio 16 d.  metodinėje dienoje mokytojos Sonata Kruminienė ir Zita Guselnik pristatė pranešimą ,,Projektas ,,Pažink ir apkabink kiemo medį“.  Mokytoja Regina Chochulia pristatė ,,Projektas ,,Ką galima pamatyti iš švyturio?“. Mokytojos Stanislava Verutė Torokvėjienė  ir  Aistė Raudonienė pristatė stendinį pranešimą ,,Projektas ,,Vandens STEAM žaidimai ankstyvajame amžiuje“. Renginys vyko Klaipėdos lopšelyje-darželyje ,,Klevelis“. Dalyviai Kėdainių lopšelis-darželis „Aviliukas“, Klaipėdos lopšelis-darželis „Klevelis“, Klaipėdos lopšelis-darželis „Traukinukas“, Klaipėdos lopšelis-darželis „Žiogelis“, Klaipėdos lopšelis-darželis „Inkarėlis“, Klaipėdos lopšelis-darželis „Aitvarėlis“, Šilutės lopšelis-darželis „Gintarėlis“ atstovai.

Say hello to World

2024-04-15 8b8ceab3-3830-49e0-8f17-8b3d0c3673ea

Tarptautinio projekto #Say Say Hello to the World // Pomahajmo v svet# 4 dalis „Mano miestas”. Dalyvauja grupės „Gintarėliai” ugdytiniai.

Pojūčių savaitė

2024-04-09 9 gr

Balandžio 8-12 dienomis darželyje vyksta pojūčių savaitė, kurioje vaikai susipažįsta su regos, klausos, lytėjimo, kvapų ir kt. pojūčiais.

Velykos velykos

2024-04-02 fdc4ad62-8dff-4ee5-81a5-3f0983ac4d83

Balandžio 2 dieną vyko smagios, spalvingos ir žaismingos Velykų pramogos „Kačiukų”, „Žvaigždučių”, „Drugelių” ir „Aitvarėlių” grupėse.

„Čia mūsų namai”

2024-03-26 IMG_3178

Kovo 26 dieną Žvejų rūmuose, kaip jau įprasta, dalyvavome ikimokyklinių įstaigų meninio ugdymo mokytojų organizuotame renginyje „Čia mūsų namai”, skirtame Lietuvos dainų šventės 100-čiui. Nuoširdžiai dėkojame meninio ugdymo mokytojoms Stefanijai ir Sonata, mokytojoms Zitai, Daliai, Daivai, Reginai, direktoriaus pavaduotojoms Larisai ir Jolitai ir ,žinoma, vaikams ir jų tėveliams, kurie atlaikė renginio pasiruošimo maratoną . Mes didžiuojamės Jumis :).

Prisimatuok Mokytojo profesiją

2024-03-25 3f75a8e9-e99e-429b-8467-d10d7100f4a5

Šiandien darželis atvėrė duris vaikų tėveliams, kviesdamas pravesti ugdomąsias veiklas mažiesiems, t.y. prisimatuoti Mokytojo profesiją . Labai apsidžiaugėme drąsiausiais tėveliais Alberto ir Elžbietos mamyte, Nojaus tėveliu. Alesandros bei Darinos mamomis, vedusiais įdomias ir naudingas veiklas . Rytoj ir kitomis savaitės dienomis laukiame mamų ir tėčių . Jūs tikrai turite, ką duoti vaikams .

„Žvaigždutės” aktyviai sportuoja

2024-03-22 432159240_7257484144286709_1446708082350392912_n

Apie fizinį aktyvumą dalinasi mokytoja Sonata: – Mūsų grupėje vaikučiai skatinami būti fiziškai aktyvūs – kiekvieną rytą atliekame rytines mankšteles salėje su muzikiniu prigrojimu, su mokytoja Aiste, susipažįstame su įvairiomis sporto šakomis per virtualius Lietuvos mažųjų žaidynės užsiėmimus, atliekame sportines pertraukėles tarp užsiėmimų, energingai sportuojame kūno kultūros valandėlėse, rūpinamės savimi popietiniuose labirintuose antradieniais, o kur dar nuotaikingosios penktadieninės linksmosios estafetės ar judrūs žaidimai lauke. Ta va tokie mes augame sveiki, ištvermingi ir sportiški –

Projektas „Mano maišelis – gamtos draugelis“

2024-03-22 maišeliai

Klimato kaita – nebeišvengiama šių dienų tema. Kviečiame keisti apsipirkimo prekybos vietose įpročius, prisidėti prie plastiko taršos mažinimo, ieškant alternatyvų esamiems labai lengviems plastikiniams pirkinių maišeliams. Plastikinius maišelius galime pakeisti daugkartinio naudojimo – stilingais, pagamintais iš medvilnės ar lino nešiotų, bet nusibodusių, netinkamo dydžio marškinėlių ar kitų rūbų. KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO ,,TRAUKINUKAS‘‘ „BORUŽĖLĖS“ SKYRIAUS  RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ, TĖVŲ IR PEDAGOGŲ PROJEKTO „MANO MAIŠELIS – GAMTOS DRAUGELIS“, SKIRTO PRISIDĖTI PRIE TVARIOS APLINKOS KŪRIMO, KLIMATO KAITOS MAŽINIMO ŽEMĖJE NUOSTATAI

Konkursas „Lietuva brangi šalelė – tau skambi mūsų dainelė”

2024-03-15 6b7d5c4a-0cf0-4b6c-81d4-37583ed6ddae

Kovo 14 dieną mūsų 3 mergaitės Milana, Arina S. ir Arina K. dalyvavo Klaipėdos lopšelio-darželio „Čiauškutė” „Šermukšnėlės” skyriaus organizuojamame dainų, eilėraščių, lietuvių liaudies tautosakos konkurse „Lietuva brangi šalelė – tau skambi mūsų dainelė” :).

Senesni įrašai